I miejsce projektu ogrodu z produktami mebli ogrodowych METALICO na 23 Międzynarodowej Wystawie „Zieleń to Życie” w Warszawie

Powiększ
Firma METALICO uczestniczyła jako partner w wyposażeniu ekspozycji ogrodu zaprojektowanego i zrealizowanego przez pracownię architektury krajobrazu OGRODOWA SCENERIA, która to ekspozycja zajęła I miejsce w konkursie na najpiękniejszy ogród pokazowy.

Firma METALICO była jednym z głównych partnerów pracowni architektury krajobrazu OGRODOWA SCENERIA, które zdobyło I miejsce i nagrodę na najpiękniejszy ogród pokazowy podczas 23 Międzynarodowej Wystawiy „Zieleń to Życie” w Warszawie, która odbyła się w dniach 3-5 września b.r. Hasło tegorocznerj edycji wystawy brzmi:  OBUDŹ EMOCJE!

Firma METALICO na tej wystawie zaprezentowała swoją ławkę ogrodową GIULIA z lini premium oraz oryginalne metalowe donice ogrodowe CUBO II. Odważny, fioletowy kolor stelaża metalowego ławki i donic okazał się bardzo udanym wyborem. Nasze produkty świetnie wpisały się w kompozycję ogrodu wystawowego, będąc jego ważną ozdoba. Zostało to również docenione przez jury konkursu, które jednoznacznie oprzyznało I miejsce za najpiękniejszy ogród ekspozycji z naszymi produktami.

Pozdrawiamy,

Zespół METALICO

9 września 2015
News


Realization:
Kamionka Wielka 512
PL 33-334 Kamionka Wielka