Meble ogrodowe z oferty METALICO na rynku głównym we Wrocławiu

Powiększ
W ramach bliskiej współpracy z biurem projektowym MIA Studio firma METALICO zaprezentowała swoje wybrane meble ogrodowe na Wystawie Ogrody Świętojańskie we Wrocławiu.

W samym sercu historycznego centrum Wrocławia na rynku głównym przez cały miesiąc maj będzie mieć miejsce niezwykła wystawa Ogrodów Świętojańskich, odbywająca się w ramach szerszej imprezy Jarmarków Świętojańskich. W trakcie tej wystawy wiodące polskie firmy projektowe architektury krajobrazu trzworzą swoje własne wizje i przestrzenie Ogrodów Świętojańskich.

Firma METALICO jako wieloletni partner biura projketowego MIA Studio została zaproszona do współpracy przy wyposarzeniu Ogrodu Świętojańskiego donicami i ławkami ogrodowymi z kolekcji swoich mebli ogrodowych. Ostatecznie do realizacji tego projektu biuro projektowe MIA Studio wybrało nasze nowoczesne i awangardowe donice CAMILLA i CUBO w intensywnym kolorze czerwieni oraz bardziej kalsyczne donice oraz ławkę z kolekcji GIULIA w wersji tzw "multikolor" z wielkolorowymi listwami.

Cały projekt ogrodu w raz z naszym meblami można zwiedzać i oglądac na rynku wrocłwskim prze cały miesiąc maj.

Zapraszamy do odwiedzin!

Zespół METALICO

2 maja 2017
News


Realization:
Kamionka Wielka 512
PL 33-334 Kamionka Wielka